Школска 2021/2022. година

Наши најуспешнији ученици ове школске године

На предстојећим такмичењима републичког нивоа представљаће нас :

Језик и језичка култура - Тијана Шогор, ученица првог разреда смера електротехничар информационих технологија, на окружном нивоу такмичења освојила је друго место.

Књижевна олимпијада - Милица Савић, ученица трећег разреда гимназије општег смера, освојила је четврто место на Републичком такмичењу.

Енглески језик - Страхиња Сарафинћан, ученик четвртог разреда гимназије општег смера, на окружном нивоу такмичења освојио је друго место.

Биологија – Александар Мијуков, ученик другог разреда гимназије општег смера, на окружном такмичењу освојио је прво место.

Електротехника – Никола Челпер, ученик првог разреда смера електротехничар информационих технологија, на регионалном нивоу такмичења освојио је четврто место.

Честитамо ученицима и њиховим професорима, Валентини Јелић, Ивани Бобић, Бранкици Стојковић и Синиши Ћулафић.