Школска 2018/2019. година

55. година постојања Гимназије и економске школе Бранко Радичевић

Гимназија и економска школа Бранко Радичевић обележила је  55. година постојања. Поред спортских манифестација и пригодних програма, централно дешавање била је представа Београдска трилогија Биљане Србљановић, у адаптацији и режији професорке Оље Љубоја, коју су извели ученици наше школе у позоришној сали Центра за културу Ковин. Професорка Виолета Помар, у сарадњи са ученицима прве године који похађају предмет уместност и дизајн, припремила је памфлете и плакат за представу. Из школе из Румуније дошли су нам гости, као и претходних година, како би прославили овај јубилеј  са нама.

Свечаност је отворила директорка школе  Живка Чернох са жељом да школа настави са досадашњим успесима и представљањем нашег града и државе у најбољем светлу.